Seat

Volkswagen grubu içerisinde yer alan Seat, markanın genç ve sportif tarzını yansıtan otomobilleri üreten marka olarak bilinir. Birbirinden önemli modellere sahip olan marka, ürettiği otomobiller ile kısa sürede ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır.


İspanyol markası olarak bilinen Seat, 1948 yılından bu yana otomobil üretimine devam etmektedir. Yıllar içerisinde sürekli kendisini geliştiren ve ürettiği otomobiller ile büyük beğeni toplayan marka, kısa sürede İspanya’nın en büyük otomobil üreticisi haline gelmiştir. Kısa sürede ünü İspanya dışına da çıkan Seat, günümüzün en büyük otomobil üreticilerinden birisi olarak 68 ülkede bayilik açmayı başarmıştır. Markanın Türkiye’de de geniş bir haytan kitlesi bulunmaktadır.
Bir çok noktada satış hizmetine devam eden marka, ülkemizin de en popüler otomobil markalarından birisi olarak bilinmektedir. Seat marka otomobillerin özellikle talep gören modelleri Seat Ibiza, Seat Cordoba, Seat Leon ve Seat Toledo olarak bilinmektedir.


Markanın hem sıfırına hem de ikinci eline büyük ilgi olduğu bilinirken, ikinci el sektöründe geniş yer tutan bu markanın alımı sırasında mutlaka bir ekspertiz servisine gitmek de önem taşımaktadır. Çünkü bir araç ne kadar popüler olursa, satıcıların bu durumu kötü yönde kullanması da o kadar fazla olmaktadır.


Seat marka otomobillerin ikinci elini almaya karar verdiğiniz andan itibaren servislerimiz, Seat marka araçlarda en güvenilir ekspertiz raporunu hazırlayacaktır.